3 +1 hry na WC

Telefony a tablety slouží i jako zdroj zábavy. Ruku na srdce, dříve jsme na WC četli časopisy (v krajním případě složení všech dostupných chemických přípravků v našem dosahu laugh ). Jak se na WC zabavit a nyní a netrávit tam půl dne?

Krátká hra pro Android na “jedno sezení”

Pokud netrávíte na WC zbytečně dlouhý čas, tak si určitě zahrajte Clash Royale. Jde o malou a poměrně nenáročnou online hru. Cílem je vybrat i několik postav, ty vyexpit a rozbíjet věžičky soupeře. Jedno kolo trvá cca 5 minut, takže se na WC příliš nezdržíte. Navíc můžete vstoupit do klanu a hrát klanové války. První etapa má 3 kola a za pár hodin se odehraje finální bitva.

Clash Royale
Clash Royale

Hra Clash Royale nabízí 2 módy (pokud pominu klanové bitky) – hra pro jednoho, nebo duo. Jde ji hrát zcela zdarma (nákupy v aplikaci) a rozběhnete ji i na slabších telefonech. Grafika i zvuk jsou příjemné, ovládání je hračka, tak proč Clash Royale nezkusit?

Naše hodnocení

 • Hraní nezabere moc času
 • Bezva odreagování
 • Příjemné prostředí
 • Pouze ONLINE hraní
 • Pozor na závislost na této hře


Skenování QR kódu
Výrobce: Supercell
Verze Android: 4.1 a vyšší
Hardwarové požadavky: Wifi/data
Cena aplikace: Zdarma/Nákupy v aplikaci
Odkaz na Google Play: Clash Royale

:

Hra pro delší sezení

Pokud na WC trčíte obvykle o něco déle, tak doporučuji hru Soccer Stars. Nejsem zrovna fanoušek fotbalu, ale tato hra je moje srdcovka. V telefonech ji mám již pár let. A o co vlastně jde? Nečekaně o střílení gólů, jen se nikde neběhá. Místo hráčů používáte “žetony” a nesmím zapomenout ani na geometrii. Ve hře Soccer Stars totiž můžete používat hranici hřiště k odrážení míče. Prostě střelíte do “zdi” a míč se od ní odrazí zpět na hřiště (ideálně do brány soupeře). Zápas může trvat 2-3 minuty, ale klidně i 20 minut.

Soccer Stars
Soccer Stars

Online i offline

Hra je určena pro hraní na netu s reálnými soupeři, ale lze si zahrát i bez připojení s boty. I zde jsou nákupy aplikaci (ale nejedná se o tzv. “pay to win”), takže do hry nemusíte cpát ani korunu. Za “vyhrané peníze” si můžete vylepšovat sílu “kopnutí”, délku odpočtu na “tah” a kupovat si lepší zahajovací formace (rozestavění “hráčů”).

Naše hodnocení

 • Online a offline režim
 • Příjemné prostředí
 • Snadná hratelnost
 • Funguje na slabších strojích
 • Pozor na závislost
 • Pobídky k nákupům

Skenování QR kódu
Výrobce: Miniclip.com
Verze Android: 4.1 a vyšší
Hardwarové požadavky: Wifi/data
Cena aplikace: Zdarma/Nákupy v aplikaci
Odkaz na Google Play: Soccer Stars

Trvalý pobyt na záchodě

Tohle se budu týkat zejména mužského pohlaví laugh. Pánové, znáte hru TrackMania Nations Forever? Existuje něco jako její mobilní verze. Je sice placená, ale pokud jste rádi s formulkou létali po trati, tak rozhodně doporučuji hru Jet Car Stunts 2. Cíl hry je jasný, co nejrychleji profrčet tratí. Bohužel hra nabízí jen offline režim, ale věřte mi, že i tak nad se hrou na WC prosedíte spoustu času. Vše přeci musí být na zlatou medaili, nebo ne?

Jet Car Stunts 2
Jet Car Stunts 2

Na co připravit?

Jet Car Stunts 2 nabízí šílené tratě, létání vzduchem a někdy dokonalou ztrátu nervů. Není to sice úplně stejné jako PC předloha, ale z mobilních her se blíží k originálu nejvíce. Pokud jste takový ten typ člověka “musím to mít na zlatou”, tak počítejte s tím, že s touto hrou se na WC “něco nasedíte”.

Naše hodnocení

 • Nejlepší klon známé PC hry
 • Plynulost, prostředí
 • Ovládání
 • Pouze offline
 • Placená hra


Skenování QR kódu
Výrobce: True Axis
Verze Android: 4.0.3 a vyšší
Hardwarové požadavky: nejsou
Cena aplikace: Placená s nákupy v aplikaci
Odkaz na Google Play: Jet Car Stunts 2


A něco pro holky

Ačkoliv nejdu o hru v pravém slova smyslu, tak si holky tuto appku prostě zamilují. Co si na WC “vytvořit líčení”? Prostě se jen vyfotit a nechat appku vybrat make-up a případně ho upravit dole svého? Pomůže vám aplikace InstaBeauty – Makeup Selfie Cam. V podstatě jde také o hru, ale jakožto klukovi mi smysl jaksi uniká wacko. Naštěstí mám 2 sestry a jedna si tuto appku prostě zamilovala. Dle jejího vyjádření: “Když už tam sedím, tak proč si nepomoci?”.

InstaBeauty -Makeup Selfie Cam
InstaBeauty – Makeup Selfie Cam

Dokonalá fotomontáž

Appka nenabízí pouze přemalování obličeje, ale upraví vám obličej a dokonce i tělo. Snadno trochu zhubnete (jak obličej, tak tělo), zbavíte se pupínků na obličeji a pár dalších kravinek. Takže InstaBeauty – Makeup Selfie Cam můžete využít i pro úpravu fotky. A co já vím, tak nejrůznější editory fotografií jsou takové mobilní hry pro holky.

Alternativní odkaz

 

Naše hodnocení

 • Pomocník pro holky
 • Z půlky editor, z půlky hra
 • Placené položky v appce


Skenování QR kódu
Výrobce: Fotoable,Inc.
Verze Android: 4.1 a vyššíí
Hardwarové požadavky: fotoaparát
Cena aplikace: Zdarma/nákupy v aplikaci
Odkaz na Google Play: InstaBeauty -Makeup Selfie Cam

Sdílení

Další appky

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Centrum nastavení ochrany osobních údajů