Zkontrolujte si oči pomocí mobilu

V dnešní době namáháme oči mnohem více, než tomu bylo dříve. Nebudeme si nic nalhávat, ale displeje (včetně mobilních) mohou způsobovat zdravotní komplikace. Ve světe jsou zaznamenány případy “rakoviny očí” z telefonů. TOTO BERTE JAKO PREVENCI!!!

Aplikace již není v Obchodě Play dostupná. V dostání jsou obdobné aplikace.

Nová doba

Televize, monitory a displeje – dnes si bez těchto vymožeností nedokážeme život představit. Já osobně jsem přesvědčený, že koukání do těchto zařízení není pro naše oči ideální. Potencionální problém mohou odhalit pouhé fotky. Máte na téměř každé fotce bíle oči? Tohle by vás rozhodně mělo zajímat!

Oči na fotce

Červené oči – vnímáme je jen jako nepovedenou fotku. Známe to všichni – prostě je odstraníme v nějakém grafickém editoru. Ale co když je oko na fotce bílé? Myslíte, že za to může blesk? Co si ověřit, zda bílé oči nemohou znamenat nějaký problém?

 Leukokorie – bělavý reflex zornice

Jde o tzv. “Kočičí oči” – tedy  na fotografii bíle svíticí oči. Mohou varovat před nádorovým onemocněním oka, zákalem oční čočky a také před toxoplazmózou a toxokarózou. Rovněž indikují parazitická onemocnění postihující nejen čtyřnohé mazlíčky. Docela síla…

Česká appka jako prevence

Eye Check je aplikace vytvořená v naší domovině. Autorem je Pavel Hřebíček z fakulty informatiky brněnského Vysokého učení technického. Ten za pomocí očních lékařů vytvořil unikátní aplikaci pro rozpoznávání jmenovaných očních problémů.

Jak to funguje?

Prostě si jen uděláte selfíčko a chvilku počkáte. Appka vás sama povede – napoví jak udělat ideální fotku, umožňuje použít fotku z galerie a jako bonus si můžete přečíst o nejčastějších onemocnění “bílých očí”.
Proces vyhodnocení trvá jen několik okamžiků.

98% úspěšnost

Tato aplikace se může pochlubit poměrně velkou přesností. Používají ji běžní lidé, ale i lékaři po celém světě. Neplete se ve více jak 98% a to je úctyhodné číslo. Aplikace je v naší mateřštině, takže preventivní kontrolu zvládne každý. Další informace najdete na stránce EYE CHECK.

Naše hodnocení

  • Appka v CZ
  • 98% úspěšnost
  • Snadné ovládání
  • Neexistují


Skenování QR kódu
Výrobce: Eye Check
Verze Android: 4.1 a vyšší
Hardwarové požadavky: fotoaparát/připojení k netu
Cena aplikace: Zdarma
Odkaz na Google Play: Eye Check

Sdílení

Další appky

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Centrum nastavení ochrany osobních údajů