YouTube na pozadí? Jde to!

Jak přinutit Youtube nechat běžet videa a písničky na pozadí? A co to mít v barvě a bez reklam?  A bez rootu? Jde to snadno!

Proč to nefunguje v základu?

To nikdo neví. Po této funkci volají uživatelé několik let. Umí to pár prohlížečů a neoficiálních aplikací a to již nějakou dobu. Youtube sice tuto funkci po „X“ letech nabízí, ale je zpoplatněná. Jde to i jinak?
Jistě a snadno!

Náhrada klasické aplikace se jmenuje YouTube Vanced. Jde o upravenou verzi oficiální aplikace. A její použití má v podstatě 4 výhody:

  • prostředí známé aplikace
  • videa se přehrávají na pozadí a to i při zamknuté obrazovce
  • máte na výběr z několika barev prostředí aplikace
  • funkce PiP(8.0+)

Stažení aplikace

Appku najdete na XDA Fóru. Pokud stránku neznáte, tak věřte, že tady aplikace stahovat opravdu můžete. Jde o největší komunitu vývojářů aplikací. Na tomto fóru najdete spousty aplikací.

Pokud vám tato konkrétní aplikace nepůjde stáhnout, zkuste to v anonymním režimu prohlížeče, nebo zkuste nějaký alternativní. Jde o to, že se Googlu používání této aplikace nelíbí…

Ve výše uvedeném odkazu na XDA najdete stránku aplikace. A co vlastně stáhnout?
MicroG Vanced – bez tohoto modulu to nefunguje. V současné době jsou na stránce dostupné 2 verze. U mě vždy funguje ta novější (podle vyšší čísla verze).

Pod nápisem „Non-Root Versions“ si vyberte barevnou verzi aplikace. V současné době můžete mít Youtube v těchto barvách:

  • růžové provedení
  • temné provedení (AMOLED)
  • modré provedení
  • černé provedení

Pokud si nejste jisti, tak stáhněte verzi „All“ ve vybrané barevné variantě. Kdyby náhodou nefungovala, tak zkuste i druhou verzi (armeabi-v7a/arm64-v8a/x86)…

S rootem i bez rootu

Na stránce ke stažení je odkaz pro nerootnutá zařízení, ale v popisu najdete odkaz na verzi pro zařízení s rootem a to i s EN návodem.

Co s klasickou verzí Youtube?

Pokud máte root, tak ji klidně odinstalujte (předem můžete udělat zálohu). Pokud vám nevadí její zabrané místo a chcete si ji nechat (třeba pro jistotu), tak ji prostě zamrazte.
Pokud nemáte root, tak klasickou verzi Youtube v nastavení zařízení deaktivujte (Nastavení -> Aplikace [vybrat možnost zobrazit i systémové] -> a kliknout na Youtube. Zde najde možnost deaktivace a vynucení ukončení).

Sdílení

Další appky

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Vypněte prosím blokování reklamy

Web žije z reklamy. Prosím, vypněte si adblock.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock