Upravte své tělo bez plastiky

Neradi posíláte své fotky z dovolené v plavkách? Android z Vás sice plastického chirurga neudělá, ale pomocí jedné aplikace můžete zeštíhlit své tělo a chlubit se dokonalou postavou.

Snadné a téměř profesionální zeštíhlení těla

„Ahoj Vašku, potřebuji na jedné fotce zeštíhlit. Jak to můžu udělat v telefonu?“ – tak zněl dotaz jedné známé. Jelikož jsem měl den volna, tak jsem začal pátrat po nějaké aplikaci.

Vyzkoušel jsem spousty aplikací, ale většina z nich má problém s deformací jak těla, tak i pozadí. Některé mají složité ovládání, jiné slibují hory doly, ale efekt je prakticky žádný.


Nakonec jsem narazil na zajímavě vypadající aplikaci Body Plastic Surgery a ta oslovila kámošku a dokonce i mě.

Co aplikace dokáže?

Hlavní funkce spočívá v zeštíhlování a zvětšování objektů na obrázku.
Možností roztahování/smršťování fotografií:

  • Horizontálně pro celou fotku (nebo její část)
  • Vertikálně pro celou fotku (nebo její část)
  • Úpravy vybrané oblasti
  • Použití přednastavené předvolby

Aplikace má pár dalších funkcí, ale ty nejsou nějak oslňující. Za zmínku stojí funkce LASO pro vyříznutí části fotografie. Další efekty jakou jsou barevné filtry a rotace či zrcadlení mě moc neberou.

Obrázek: Body Plastic Surgery - porovnání
Porovnávání fotografií po 2 minutách úprav.

Oceňuji možnost „vrátit se zpět“ v pro každou provedenou úpravu zvlášť. Takže pokud se něco nepovede, není nutné začínat upravovat od začátku.

Vůbec nejlepší věc na appce jsou předdefinované efekty pro tělo. Chcete-li zeštíhlit břicho, tak jistě použijete tento efekt. Tyto předvolby jsou navržené pro co nejméně viditelné stopy po úpravách.

Prostředí aplikace Body Plastic Surgery

Appka je v angličtině, ale snadné ovládání jistě zvládnete. Nenabízí žádné zbytečné kravinky a pokud ji budete používat pouze pro zeštíhlení (či zvětšení bicepsů/poprsí,…) tak budete lepší appku hledat těžko.

Veškeré efekty jsou uspořádané do kategorií a orientace v aplikaci je opravdu snadná.
Rovněž se mi líbí prohlížení obrázku před úpravou – něco upravíte a jedním klikem se můžete kochat dvojicí obrázků “PŘED a PO”. Takže si změny před uložením stihnete prohlédnout a případně odstranit nějaké nedostatky.

Podívejte se na video

Pár triků

Pod položkou TEMPLATE naleznete 2 uzamčené předvolby – stačí na každou z nich postupně kliknout a chvilku počkat. Dojde k odemčení a nemusíte aplikaci sdílet s přáteli (alespoň u mě).

Lze si vytvořit i vlastní šablonu pro úpravu, ale to vyžaduje zručnost nebo metodu „ pokus omyl“.

Rád bych připomněl, že velká úprava fotku zdeformuje a každý ji okamžitě pozná. Snažte se proto úpravy nepřehánět. Jestli se však nějakou úpravu přeženete, tak doporučuji použít nějaké efekty typu “Barevný filtr”. Ty totiž mohou stopy po úpravách do jisté míry zamaskovat. Aplikace Body Plastic Surgery  sice nějaké má, ale jsou na to mnohem lepší appky.

Naše hodnocení

  • Snadné ovládání
  • Přednastavené předvolby
  • Možnost vrátit se o krok zpět
  • Pouze v EN
  • Reklama v aplikaci – nebrání plnohodnotnému používání


Skenování QR kódu

Výrobce: Hamsoft
Verze Android: 4.0.3 a vyšší
Hardwarové požadavky: Nejsou
Cena aplikace: Zdarma s reklamou
Odkaz na Google Play: Body Plastic Surgery

Sdílení

Další appky

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Centrum nastavení ochrany osobních údajů