GBInstagram – vylepšená verze Instagramu

Autor vylepšeného Whatsappu se vrhl na vývoj upraveného Instagramu a změny to jsou povedené. Co tato appka nabízí? Hlavně přizpůsobení vzhledu chatu a nadstandardní funkce.

Upravená verze aplikace Instagram

Toto bude určitě zajímat každého bez rootu. Tato aplikace do jisté dovoluje upravit si její vzhled dle svého a navíc obsahuje funkce jako například stahování fotek a videíí.
Autor této upravené verze aplikace nijak zásadně neovlivnil základní funkčnost. Prostě jen do klasické appky implementoval pár dalších funkcí.


Stahování z Instagramu

Popisoval jsem tu Xposed moduly na vylepšení klasické appky a alternativní aplikaci pro Instagram. Tato verze Instagramu zvládá stahování sama od sebe. Bez problému z Instagramu stáhnete fotky i videa. Hádám, že tato funkce se hodí nejvíce  laugh .

Obrázek: GBInstagram - stahování
Stačí kliknout na 3 tečky vpravo nad obrázkem…

Grafické funkce

Hlavní funkcí je možnost změnit kompletně celé rozhraní aplikace. A to buď manuálně (stejně jako u GBWhatsappu), nebo můžete v aplikaci stáhnout již přednastavené téma a doladit jej k obrazu svému.

Obrázek: GBInstagram - Změněná grafika
Změněná grafika

Dále jde o možnost nastavení prostředí chatu. Já osobně jsem si nikdy s nikým na Instagramu nepsal, ale pokud tento chat používáte, tak se Vám umožněné změny budou jistě líbit.

Může se hodit i implementace možnosti nastavení oznámení.
Problém je však s tím, že celé toto dodané nastavení této Instagram aplikace je v angličtině. Některá nastavení tak mohou připomínat vědeckou metodu pokus/omyl.

Obrázek: GBInstagram - nastavení vzhledu
Nastavení vzhledu

Tyto funkce najdete v u svého profilu – přejděte na svůj profil a vpravo nahoře uvidíte ikonu ozubených koleček. A pro jistotu ji autor přidal i do klasického nastavení aplikace (položka GB Settings).

Stažení a aktualizace

Tato appka se nenachází v Obchodě Play a stáhnout ji lze ze stránek autora. Aktualizace probíhá obdobně. Po zapnutí Vás aplikace upozorní na novou verzi a nabídne otevření stránky. Na ní najdete link na poslední verzi.
Samotné stažení může působit složitě, neboť text na stránkách tvoří “klikyháky”. Téměř na konci stránky hledejte modrý nápis التحميل a poblíž bude i tlačítko DOWNLOAD.

Sdílení

Další appky

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Centrum nastavení ochrany osobních údajů