XBrowser – nástupce super prohlížeče

Můj oblíbený prohlížeč zmizel z Google Play. Naštěstí ne úplně. Došlo pouze k přejmenovaní appky a vývoj rozhodně pokračuje!

MiniBrowser je pryč

Z neznámého důvodu tento fantastický prohlížeč prostě zmizel. Sice je ještě použitelný, ale proč zůstávat u mrtvé appky, když se pouze přejmenovala? Vlastnoručně jsem otestoval nástupce a nahradil jsem ho!

Výzva k instalaci

Zmizení appky z Google Play jsem si všiml již před nějakou dobou… Nechal jsem to plavat, protože mi tento skvělý prohlížeč prostě vyhovoval. Jednoho dne jsem si na rychlém přístupu všiml nové ikony. Po kliknutí jsem zajásal. Appka mi nabídla svůj klon v obchodě Play a já začal nadšeně instalovat.

Po zapnutí jsem si docela oddechl, neboť šlo v podstatě o klon Fastest Mini Bowseru. Vše na svém místě, stejné funkce a vlastnosti. Bleskurychlý minimalistický prohlížeč v plné parádě.

Nastavování

To mě téměř mile překvapilo. V mobilu jsem si vyexportoval nastavení Fastest Mini Browseru (z nastavení appky) a stejným způsobem jsem ho importoval do nové appky. Došlo k obnovení záložek a rychlého přístupu. Jen nastavení appky jsem musel provádět manuálně… Pár dní na to vyšla aktualizace, která se chlubila opravou problému. Nyní by mělo fungovat obnovení aplikace i z cloudu.

Popisovat appku dvakrát nebudu

Jelikož jde o klon, tak si o původní appce vše dočtete tady:

Fastest Mini Browser – dokonalý prohlížeč pro Android

Naše hodnocení

  • Rychlost a nenáročnost
  • Pokročilé funkce
  • Pouze v EN

Skenování QR kódu
Výrobce: byteman.su
Verze Android: 4.0 a vyšší
Hardwarové požadavky: nejsou
Cena aplikace: Zdarma
Odkaz na Google Play: XBrowser

Sdílení

Další appky

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Vypněte prosím blokování reklamy

Web žije z reklamy. Prosím, vypněte si adblock.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock