Vítáme Vás na Android Appkách

Sdílení

Děkujeme, že jste využil(a) naše pozvání k návštěvě našeho zájmového webu Android Appky.

Co tu najdete

Zabýváme se publikací návodů na používání různých aplikací, běžících na platformě Android. Naše návody se snažíme stylizovat v co nejjednodušší formě dostatečně názorným způsobem včetně videonávodů u aplikací, které to například svým nastavení vyžadují.

Kdo je naším uživatelem

Zájmová skupina našich návštěvníků je tvořena z větší části lidmi mezi 19 až 65 lety věku, pro které je mobilní telefon důležitou součástí jejich životního stylu a jeho produktivní ovládání naprostou nezbytností.
Tito uživatelé představují velmi úzce zaměřenou, pro prodejce mobilní techniky tu nejvhodnější cílovou skupinu jejich budoucích zákazníků. Sledují trendy, uvažují o výhodnosti vybraných typů telefonů a zajímají se o vše, co s mobilní technikou souvisí, tedy i o zajímavé nabídky e-shopů.
Méně zastoupenou (ale pořád významnou) skupinou jsou uživatelé, kteří netouží po stoprocentním využitím potenciálu mobilního telefonu, ale hledají pomoc s běžnými věcmi jako jsou aktualizace aplikací, nastavení plochy, nařízení budíku či jak co nejjednodušeji vyfotit svá vnoučata.
Věková skupina pod 19 let na webu Android Appky není zastoupena v příliš velkém měřítku, protože se nevěnujeme (a ani nebudeme) herní zábavě.

Reklama na Appkách za babku

Projekt Android Appky se věnuje problematice mobilních telefonů a na nich běžícího software. Považujeme tedy za logické, že naši návštěvníci a uživatelé mohou být tou nejlepší cílovou skupinou pro prodejce telefonů, doplňkového vybavení či software.
Pokud by Vás možnost reklamy na Android Appkách zaujala, odkaz na podrobnosti najdete zde.


Sdílení