Vítáme Vás na Android Appkách

Děkujeme, že jste využil(a) naše pozvání k návštěvě našeho zájmového webu Android Appky.

Co tu najdete

Zabýváme se publikací návodů na používání různých aplikací, běžících na platformě Android. Naše návody se snažíme stylizovat v co nejjednodušší formě dostatečně názorným způsobem včetně videonávodů u aplikací, které to například svým nastavení vyžadují.

Kdo je naším uživatelem

Zájmová skupina našich návštěvníků je tvořena z větší části lidmi mezi 19 až 65 lety věku, pro které je mobilní telefon důležitou součástí jejich životního stylu a jeho produktivní ovládání naprostou nezbytností.
Tito uživatelé představují velmi úzce zaměřenou, pro prodejce mobilní techniky tu nejvhodnější cílovou skupinu jejich budoucích zákazníků. Sledují trendy, uvažují o výhodnosti vybraných typů telefonů a zajímají se o vše, co s mobilní technikou souvisí, tedy i o zajímavé nabídky e-shopů.
Méně zastoupenou (ale pořád významnou) skupinou jsou uživatelé, kteří netouží po stoprocentním využitím potenciálu mobilního telefonu, ale hledají pomoc s běžnými věcmi jako jsou aktualizace aplikací, nastavení plochy, nařízení budíku či jak co nejjednodušeji vyfotit svá vnoučata.
Věková skupina pod 19 let na webu Android Appky není zastoupena v příliš velkém měřítku, protože se nevěnujeme (a ani nebudeme) herní zábavě.

Reklama na Appkách za babku

Projekt Android Appky se věnuje problematice mobilních telefonů a na nich běžícího software. Považujeme tedy za logické, že naši návštěvníci a uživatelé mohou být tou nejlepší cílovou skupinou pro prodejce telefonů, doplňkového vybavení či software.
Pokud by Vás možnost reklamy na Android Appkách zaujala, odkaz na podrobnosti najdete zde.

Sdílení

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Vypněte prosím blokování reklamy

Web žije z reklamy. Prosím, vypněte si adblock.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock