Rozšíření možností YouTube

Aplikaci YouTube představovat nebudu, ale poradím Vám 4 appky na spolupráci s aplikací Youtube. Již žádné přehrávání videií celou noc, žádné reklamy a nejen to! Naučte YouTube nové triky!

YouTube má nedostatky

Appka YouTube v mobilních zařízeních funguje téměř dokonale, ale i tak můžete postrádat některé funkce. Pojďme si ukázat řešení „nejslavnějších problémů“.

Automatické vypnutí nejen YouTube

Patřím k lidem, co usínají u zapnuté TV, PC anebo při poslechu mluveného slova z telefonu. Můžete namítat, že zařízení s Androidem můžete plánovaně vypnout a zapnout, ale co kdyby se Vám pokoušel někdo dovolat? Dlouho jsem hledal způsob automatického vypnutí aplikace YouTube a nakonec jsem našel. Navíc umí vypnout spousty běžných audio a video přehrávačů.

Sleep Timer

Proč používám právě tuto appku pochopíte až u druhé aplikace pro rozšíření možností YouTube. Zatím mi věřte, že jde o jednu z něj aplikací na vypnutí téměř jakékoliv přehrávače (Aimp, Power AMP, VLC, interní přehrávač hudby a videa).

Obrázek: Sleep timer - ovládání
Ovládání je hračka

Na úvodní obrazovce nastavíte počet minut, dáte Start a je hotovo.
Aplikace Sleep Timer nabízí poměrně velké možnosti nastavení a ta Vám ukáži ve videu na konci.

Hlavní funkce

  • nastavení času vypnutí přehrávače
  • možnost prodloužit odpočítávaný čas
  • vytváření pravidel (vypnutí wifi, restart zařízení,….)

Naše hodnocení

  • podpora spousty aplikací
  • snadné nastavení a ovládání
  • absence češtiny

 

Skenování QR kódu

Google-Play-Official-Logo-wp


Výrobce: pboos
Verze Android: Liší se podle zařízení
Hardwarové požadavky: nejsou
Cena aplikace: Zdarma/Placená bez reklam
Odkaz na Google Play: Sleep Timer (Turn music off)

Youtube Backroud Playback

Další nedostatek YouTube je přehrávání videí po přepnutí aplikace na pozadí. Tento nedostatek odstraňuje Xposed modul YouTube Backroud Playback. Po instalaci a aktivaci modulu začnete nějaké video a pak stiskněte tlačítko Domů. V tuto chvíli se v liště oznámení zobrazí ovládací panel YouTube a video se přehrává dále. Můžete přetáčet videa, pauznout je anebo aplikaci YouTube vypnout.

Jak jsem již nakousl, tak předchozí aplikace Sleep Timer dokáže vypnout přehrávání ve stanoveném čase i za použití tohoto Xposed rozšíření.

Stahujte přímo v Xposed.

YouTube bez reklam

Také Vás ničí reklamy při sledování videí? Nemusí jít pouze o ty malé, co se zobrazují po čas přehrávání videí, ale také ty před spuštěním videa samotného. Co „miluji“ nejvíc, jsou reklamy vsunuté do videa. Není nad to, když mě uspává klidný hlas vypravěče v dokumentu a zničeno nic začne řvát pán propagující Old Spice.

V jednoduchosti je krása

Modul YouTube AdWay vypnutí zobrazování veškerých reklam v aplikaci YouTube a to jak těch na začátku, tak těch vsunutých do videí.
Toto Xposed rozšíření nemá žádné nastavení a stačí jej pouze nainstalovat a aktivovat.

Stahování videí nejen z YouTube

Poslední appka pro práci s YouTube Vám umožní stahovat aktuálně přehrávaná videa a to jedním klikem! Funguje i Facebooku a stahuje z něj i GIFY. Rovněž dovoluje stahovat videa puštěná v některých prohlížečích.
Stačí si z Obchodu Play (nebo rovnou v Xposed) stáhnout appku Xposed One Tap Video Download a aktivovat jej v Xposed (v Xpodes uvidíte 3 moduly této appky, tak aktivujte všechny).
V případě nefunkčnosti klikněte v aplikaci Xposed One Tap Video Download na volby a zvolte UPDATE HOOKS. To by mělo problém vyřešit.

Vše v praxi

V následujícím videu ukáži funkčnost všech  popsaných aplikací.

Sdílení

Další appky

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Vypněte prosím blokování reklamy

Web žije z reklamy. Prosím, vypněte si adblock.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock