Jak vyřadit AdBlock pro web Android návody

Plugin AdBlock či jeho konkurenti slouží k odfiltrování většiny reklamních bloků z navštěvovaných webů tak, aby Vás nijak neobtěžovaly při jejich procházení.
U některých webových stránek je to skoro až nezbytnost vzhledem k rozsahu reklamních technik, které mnohdy prohlížení velmi otravují.

Web Android návody je projekt zájmový a jeho primárním účelem je sloužit Vám. Zájem návštěvníků je pro nás zcela primární a proto se nemusíte obávat jakýchkoli obtěžujících reklamních technik, vyskakovacích oken či dokonce nebezpečného obsahu. Chceme abyste k nám chodili a četli takže obtěžující obsah zde sami nechceme.
Reklamu na našem webu však potřebujeme, protože i provoz zájmového webu musí být (byť třeba jen z části) nějak financován. Proto jsme se před časem rozhodli reklamní bloky zavést a je třeba říci, že nám  pomáhají k širšímu a kvalitnějšímu obsahu.
Budeme proto vděčni, když nám budete důvěřovat a svůj AdBlock pro web Android návody vypnete.

Jak přidat výjimku

AdBlock naleznete nejspíše v horní pravé části Vašeho prohlížeče a identifikujete ho podle jedné těchto ikon (či podobné)
AdBlock Plus

AdBlock

Nejjednodušším způsobem je jeho deaktivace (nebo-li přidání výjimky) pouze na webu android-navody.cz, které umožní jeho plnou funkci na všech ostatních webech. V případě používání jiných programů, je samozřejmě ikona odlišná.

Výjimku pro náš web přidáte velmi jednoduše. Kliknete levým tlačítkem myši na ikonu AdBocku a otevře se Vám tento dialog:
AdBlock 2
Najedete myší na položku „Nespouštět na stránkách na této doméně“ a kliknete na ní.

Tím je AdBlock na celém webu Android Appky vyřazen z činnosti a již nebude nijak ovlivňovat obsah webu.

Vypnutí AdBlocku

Další eventualitou je úplné vypnutí AdBlocku pro všechny weby, které provedete kliknutím na položku „Pozastavit AdBlock“. Tím ale AdBlock úplně vypnete a na všech ostatních webech nepříjemnou reklamu uvidíte.

Sdílení

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Vypněte prosím blokování reklamy

Web žije z reklamy. Prosím, vypněte si adblock.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock